nikulcevs.andris@gmail.com
+371 27021583
LV | EN | RU
 
Kāpēc mūsu paklājzāliens ir Jums piemērotākais?

 
 
 • Audzēts Zemgales auglīgākajā augsnē

  Iegādājoties mūsu paklājzālienu, kopā ar zālienu Jūs iegūstiet arī Zemgales zemes auglīgo virskārtu. Kā jau visiem zināms, Zemgalē ir paši auglīgākie lauki un mūsu paklājzāliena ražotne atrodas tieši pašā Zemgales sirdī, Jelgavas novada, Zaļeniekos! Lai saglabātu zāliena augsnes maksimālo efektivitāti, zālienu uz viena lauka neaudzējam vairāk par divām reizēm pēc kārtas. Pēc katras otrās reizes tiek audzēta starpkūltūra, kura tiek iestrādāta augsnē kā zaļmēslojums. Zaļmēslojums palielina augsnes barības vielu un trūdvielu saturu augsnes virskārtā.
 • Izmantojam kvalitatīvākos zāliena sēklu maisījumus

  Zāliena sēklu mūsu paklājzālienam iepērkam Nīderlandē, pie viena no pasaules vadošajiem zāliena sēklu ražotājiem. Kopā ar Nīderlandes un Latvijas profesionāļu esam izstrādājuši zāliena sēklu maisījumu, kurš pēc mūsu domām, ir vispiemērotākais Latvijas klimatam.
 • Gadu laikā uzkrāta pieredze un zināšanas

  Ar paklājzālienu esam saistīti jau vairāk kā 15 gadus, bet nopietnākai paklājzāliena audzēšanai esam pievērsušies vairāk kā pirms 10 gadiem. Šis laiks arī mūs padara par vecāko un pieredzes bagātāko paklājzāliena audzēšanas unzņēmumu Latvijā. Regulāri papildinam savas zināšanas Eiropas vadošajās nozares izstādēs un semināros. Katru gadu arī braucam pieredzes apmaiņā pie kāda cita Eiropas paklājzāliena audzēšanas uzņēmuma.
 • Moderna zāliena audzēšanas un griešanas tehnoloģija

  Saimniecībā cenšamies izmantot tikai jaunākās un modernākās iekārtas. Pēdējo trīs gadu laikā gandrīz viss mūsu tehnikas parks ir ticis atjaunots.
 • Regulāri tiek veikta augsnes analīzes

  Augsnes analīzes ir neatņemama zāliena audzēšanas sastāvdaļa. Lai iegūtu maksimāli precīzākos augsnes sastāva rezūltātus, mēs augsnes paraugus sūtam arī uz Vācijas augsnes analīžu institūtu “Institut Koldingen GmbH”, kurš ir daļa no Eiropas vadošā lauksimniecības, vides, pārtikas un ūdens analīžu uzņēmuma AgroLab.